Aktualności

Oceń wydarzenie:
(12 głosów)

Janusz Korczak już blisko sto lat temu napisał Nie ma dzieci – są ludzie oraz Dziecko – już mieszkaniec, obywatel i już człowiek. Nie dopiero będzie, a już. [...]. Lata dziecięce – to życie rzeczywiste, nie zapowiedź.

Oceń wydarzenie:
(10 głosów)

W szkole podstawowej w Bilczy podsumowaliśmy tegoroczną akcję Klub 2020. Dzięki programowi Ministerstwa Sportu udało się przeprowadzić kilkadziesiąt godzin zajęć z młodzieżą i uzupełnić sprzęt sportowy.

Oceń wydarzenie:
(10 głosów)

Kochani, w tym trudnym czasie, kiedy nasze kontakty zostały ograniczone do korespondencji, chciałabym zaproponować Wam udział w konkursie fotograficznym.

Oceń wydarzenie:
(6 głosów)

Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich Oddział Kielce zaprasza do udziału w Powiatowym Konkursie fotograficzno-literackim pt. „Literackie inspiracje w fotografii” – II Edycja.

Oceń wydarzenie:
(15 głosów)

102. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Oceń wydarzenie:
(20 głosów)

31 października była piękna, słoneczna pogoda. Pierwszy raz od kilkunastu lat sama jechałam rowerem w miejsce, gdzie znajdują się groby bezimiennych partyzantów, którzy ponieśli śmierć w walce z niemieckim okupantem podczas II wojny światowej.

Oceń wydarzenie:
(9 głosów)

1 listopada, to dzień wszystkich znanych i nieznanych świętych i męczenników, ale przede wszystkim, wszystkich ludzi, których życie nacechowane było świętością. Jest to także święto wszystkich, dla których celem jest życie prowadzące do zbawienia.

Oceń wydarzenie:
(37 głosów)

Julia Zabrzuch reprezentowała Szkołę w Bilczy w Ministerstwie Sprawiedliwości. Praca Julii została wybrana przez komisję konkursową spośród 70 nadesłanych prac z Polski i po za otrzymanymi nagrodami praca Julii znajduje się w kalendarzu na 2021 r skierowanym do sądów i prokuratury.

Oceń wydarzenie:
(16 głosów)

26 października 2020 roku odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. W bardzo nietypowy sposób, spowodowany pandemią, ale z wszystkimi rytuałami, jakie się wiążą z tym wydarzeniem. Tym razem dzieciom nie towarzyszyli bliscy, jedynie dbające o zachowanie wszystkich niezbędnych procedur wychowawczynie, kl. I A pani Małgorzata Molenda, I B pani Agnieszka Wira, I C pani Ewa Wach.

Oceń wydarzenie:
(32 głosów)

W zawiązku z ogłoszonym przez Premiera RP przejściem szkół podstawowych na tryb nauczania zdalnego ...

Dzisiaj jest:
Sobota, 28 listopada 2020
Imieniny:
Zdzisława, Lesława, Go¶cierada

prezentacja-szkoly

Jawny Rejestr Zbiorów Danych Osobowych prowadzony w Zespole Szkół w Bilczy

Jesteś
122799
odwiedzającym stronę